Co roku odwiedzają nas miliony klientów ceniących skandynawskie wzornictwo oraz uwielbiających kultowe klopsiki i hot dogi. Coraz częściej przyciągamy również tych, którzy chcą zatrzymać się u nas na dłużej i zamienić wizyty w sklepie w regularną pracę. Co sprawia, że tak wiele osób chce dołączyć do naszego zespołu?

Różnorodność stanowisk

Przyszli kandydaci mają z czego wybierać – każdy sklep IKEA składa sią z kilkunastu różnych działów. Sprzedaż czy Obsługa Klienta (w tym również Domolinia – nasze Centrum Obsługi Klienta) to idealny wybór dla tych, którzy lubią pracę w stałym kontakcie z klientami – jako sprzedawca pomożesz stworzyć im wymarzoną kuchnię czy sypialnię, a będąc pracownikiem działu Obsługi Klienta zamienisz ich dylematy w proste rozwiązania. Chcesz rozwijać się w innym obszarze? Bez obaw! W naszych zespołach znajdzie się również miejsce dla osób, które ciekawią procesy logistyczne, dla tych, które chcą poznać pracę w Restauracji oraz Bistro IKEA od podszewki i proponować naszym klientom szwedzkie przysmaki oraz dla osób chcących rozwijać swoje umiejętności w obszarze aranżacji wnętrz. Możliwości jest naprawdę mnóstwo! Co ważne – na większości samodzielnych stanowisk wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane. W każdym dziale nauczymy Cię wszystkiego od podstaw!

Etat #poTwojemu

Wiemy, że zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu pracy to dla wielu młodych często najlepsza możliwość postawienia pierwszych kroków w karierze zawodowej przed zakończeniem studiów. Jeśli chcesz pogodzić ciekawą pracę z zajęciami na uczelni lub innymi obowiązkami – w IKEA możesz to zrobić! Na taki start decyduje się coraz więcej osób, a początki na część etatu w wielu przypadkach zmieniają się w późniejszą pracę na pełny etat. Daje to również możliwości dalszego rozwoju na innych interesujących stanowiskach.

Wartości i talent

Do naszych zespołów poszukujemy ludzi, nie CV. Zależy nam, abyśmy podzielali wspólne wartości i to na nich skupiamy się podczas rekrutacji. Dołączając do IKEA, przekonasz się, że nie są to puste slogany. Wartości, którymi się kierujemy pomagają nam w usprawnianiu naszego biznesu, sprzyjają nieustannemu rozwojowi, a przede wszystkim wpływają na świetną atmosferę w IKEA, którą tak cenimy. Wierzymy też, że każdy ma talent i chcemy, aby mogli doskonalić go razem z nami.

Możliwości rozwoju

W IKEA wspieramy Cię na każdym kroku. Zależy nam, byś mógł się rozwijać i robić to, co naprawdę lubisz. Zmiana działu? Zmiana sklepu? A może dzielenie etatu pomiędzy dwa różne stanowiska? Jeśli poczujesz, że chcesz spróbować czegoś nowego – pomożemy Ci w tym! Nie masz pewności, w jakim kierunku chcesz iść? Możesz skorzystać z programu mentoringowego, wziąć udział w szkoleniach lub rozmowie o rozwoju i sprawdzić, co Ci najbardziej odpowiada.

Ludzie

Fajna praca to również fajny zespół. Niezwykłą atmosferę w IKEA tworzą ludzie. Różni nas wiek, zainteresowania i stanowisko – łączy entuzjazm, chęć rozwoju i otwartość na innych. Tworzymy zgrany team wyjątkowych osób, którzy wspierają się na każdym kroku. Często wykazujemy inicjatywę, bo chcemy mieć wpływ na to, co dzieje się wokół nas. Lubimy ze sobą pracować, lubimy pracować w inspirujących wnętrzach sklepu, a co najważniejsze – lubimy pracować dla klientów, którym pomagamy spełniać marzenia o pięknym i funkcjonalnym domu.

Benefity

Po pracy możemy spełniać własne marzenia, korzystając m.in. ze specjalnej zniżki pracowniczej. Mamy też benefity – takie same dla każdego, niezależnie od stanowiska oraz wymiaru etatu. Obejmują one prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, bony pieniężne i system kafeteryjny, w którym gromadzimy punkty i przeznaczamy je na to, co lubimy. Każdy z nas może również skorzystać z dofinansowania do posiłków pracowniczych – co często robimy, bo menu zmienia się każdego dnia i jest naprawdę pysznie!

Liczy się pracownik

W IKEA wiesz, że stając się częścią jednego z naszych zespołów, zyskasz realny wpływ na obszar, w którym będziesz pracować. Niezależnie od obejmowanego stanowiska możesz podejmować istotne decyzje, angażować się w liczne projekty oraz poszukiwać usprawnień tam, gdzie to możliwe. Dla kogo jest zatem praca w IKEA? Przede wszystkim dla tych którzy chcą się rozwijać. Którzy chcą dbać o otaczający nas świat. Oraz tych, którzy chcą być zmianą razem z nami i po prostu… robić fajne rzeczy.

Dołącz do IKEA i zobacz inną stronę pracy: IKEA.pl/TwojaStronaPracy.