influencer

TOPICS

Nigdy nie osiądę na laurach!

Rozmawiamy z Joanną Jabłczyńską - popularną aktorką, ale przede wszystkim Radcą Prawnym. Ambitna, pracowita, zaangażowana we wszystko co robi… Podjęła decyzję o założeniu własnej kancelarii. Jaka była jej droga do sukcesu?

Znajdź swoją motywację

Każdy z nas w inny sposób zarządza swoim życiem, czasem i energią. O tym, jak radzą sobie  z tym na co dzień, opowiadają znani dziennikarze i wykładowcy Powerspeech.pl.  

Zostań liderem swojej wymarzonej branży

Niezależnie od tego, czy sprzedajesz siebie, usługi czy produkty. Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz. Niezależnie od tego, czy istnieje ona od dawna czy jest stosunkowo nowa, każdego lidera i markę top of mind charakteryzują podobne wzorce myślenia i zachowania. Jeśli je poznasz, będziesz mógł powtarzać sukces innych i tak rozwinąć swoje zasoby, by za jakiś czas samemu stać się liderem. Oto spis najlepszych praktyk, których wykorzystanie pozwala piąć się na szczyt.  

Kariera pod kontrolą!

Z różnych powodów – zmiany życiowych planów, bo warto robić coś dla siebie, a nie innych, pasja się zmieniła, ktoś nas zainspirował lub zwiększyły się możliwości rynkowe, decydujesz się na zmianę ścieżki kariery.

Porażki wiele uczą

O to jak nie poddawać się przy realizowaniu marzeń, szukać pomysłu na siebie, a przy okazji nie stracić entuzjazmy, opowiada Łukasz Jakóbiak.