podnoszenie kwalifikacji zawodowych

TOPICS

Zostań liderem swojej wymarzonej branży

Niezależnie od tego, czy sprzedajesz siebie, usługi czy produkty. Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz. Niezależnie od tego, czy istnieje ona od dawna czy jest stosunkowo nowa, każdego lidera i markę top of mind charakteryzują podobne wzorce myślenia i zachowania. Jeśli je poznasz, będziesz mógł powtarzać sukces innych i tak rozwinąć swoje zasoby, by za jakiś czas samemu stać się liderem. Oto spis najlepszych praktyk, których wykorzystanie pozwala piąć się na szczyt.  

Magia trzech liter

MBA czyli Master Of Business Administration to dwuletnie studia podyplomowe skierowane głównie do osób posiadających już doświadczenie zawodowe. Jednak studentami są nie tylko kierownicy i managerowie wysokiego szczebla, ale także osoby aspirujące do takich stanowisk 
w różnego typu przedsiębiorstwach.

Motywacja bez tajemnic

Najnowsze badania psychologiczne dowodzą niezbicie, że jedyną formą skutecznej, długotrwałej motywacji jest motywacja wewnętrzna oparta na osobistych zasobach. Cóż to takiego zasoby?  

Droga do kariery

Kariera zawodowa przypomina rzekę. Nim człowiek dopłynie do portu docelowego, musi pokonać różne przeszkody i nurty, podobnie, jeśli chce osiągnąć sukces zawodowy.

Kariera pod kontrolą!

Z różnych powodów – zmiany życiowych planów, bo warto robić coś dla siebie, a nie innych, pasja się zmieniła, ktoś nas zainspirował lub zwiększyły się możliwości rynkowe, decydujesz się na zmianę ścieżki kariery.